AirVape X vaporizér - Ocean Blue

Neohodnoceno

AirVape se vrací ve formě modelu AirVape X, který je velkým bratrem výkonného zařízení AirVape Xs. Tento elegantní vaporizér je vybaven plně keramickým vedením pro čistou páru plnou chuti. Zůstává stále ultra-tenký, lehký a snadno přenosný, ideální pro použití na cestách. AirVape X disponuje komorou o 25% větší než jeho předchůdce a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho odolnost a optimální výkon. Nově má také podložku pro koncentráty, což umožňuje použití s oleji i vosky.

2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 310
AirVape X vaporizér - Ocean Blue
Neohodnoceno
airvape
Novinka
Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce nad 1500 Kč
Kalendář
Expedujeme do 24 h
k Vám domů nebo na výdejní místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Garance kvality
Garance nejvyšší kvality
Chceme aby naše produkty pomáhaly

Detailní popis produktu

Navrženo v Benátkách, CA, USA. Vyrobeno v Číně. Pokud upřednostňujete dlouhé sólo vdechování nebo skupinovou inhalaci s kamarády, budete milovat výkonnou a rychle se nabíjecí baterii a hybridní topný systém bez odpadu, který má AirVape X. Začněte co nejdříve vdechovat díky jen 20 sekundám, které je třeba na zahřátí a stejně rychle ho vyčistěte jednoduchým vymetením komory. Každá jedna možnost lze snadno přesně přizpůsobit potřebám a to od teploty až po bezpečnostní nastavení.

Všechny tyto funkce jsou však nic oproti dokonalé kvalitě páry. S izolovanou vzduchovou pěšinkou a filtrem změní tento vaporizér vaše bylinky na husté, chutné mraky, které se snadno vdechují a jsou vychlazené navzdory malé velikosti vaporizéru. Užijte si ho doma nebo si ho vychutnejte díky nenápadnému designu i mimo domov.

Vysoce kvalitní konstrukce
Výkonný AirVape X je důkazem toho, že větší není vždy lepší. Šířka 1,2 cm a hmotnost 90 g dělají z tohoto vaporizéru jeden z nejštíhlejší a nejlehčích kousků na trhu přičemž je srovnatelný s mnohem většími modely. AirVape X má elegantní kovový vnějšek, který vypadá robustně, aniž by byl těžký a zároveň aby odolával všem vlivům vnějšího prostředí. Pevné tělo je kombinováno s plně keramickým chodníkem na páru, aby byla zajištěna optimální chuť. Magnetický náustek ho dělá ještě lepším, jednoduše se plní - jen ho odklopte a nepotřebujete nic šroubovat. Všechno toto je kompaktního tvaru, který sedne do dlaně nebo kapsy, takže ho víte skrýt a je diskrétní kdekoliv jste.

Dlouho trvající vaporizace
Stavěný pro dlouhé vdechování a s nízkou potřebou naplňování nabízí AirVape X bezkonkurenční hodnotu za peníze. Větší komora vaporizéru je podpořena hybridním zahříváním, které využívá kondukční a konvekčné zahřívání. Když keramická komora ohřívá nádobku, horký vzduch prochází přes každý jeden milimetr bylinek. Důkladně odpaří celou náplň, AirVape X minimalizuje odpad a inhalace trvá déle. Dobíjitelná 1300 mAh Li-ion baterie se dobíjí přes USB dobíjecí kabel jen hodinu a vydrží na tři až čtyři nádobky náplně. Pokud si chcete užít delší inhalaci, nemusíte se obávat -  nakolik s přechodovou technologií můžete nepřetržitě vdechovat i během nabíjení baterie.

Snadné použití
Naštěstí v zájmu kvality nemusíte slevit ze svých požadavků na jednoduchost používání. AirVape X je snadno použitelné zařízení, jehož použití je jednoduché v každém kroku. Když jste připraven začít používat vaporizér, naplňte komoru jemnou směsí až po samotný okraj. Pokud používáte novou podložku na koncentráty, stačí na ni dát vosk nebo kápnout olej a následně ji vložit do komory. Pak stačí dát zpět magnetické víko a stisknout vypínač třikrát. Tato bezpečnostní funkce chrání životnost vaší baterie a chrání AirVape X předtím, aby se vám ve váčku zapnul. Na zahřátí vaporizéru vám stačí 20 sekund. Hodinky sledovat nemusíte - když je zahřátý začne vibrovat.
Každou inhalaci si nastavte podle svých potřeb díky jednoduchým ovládacím tlačítkům. Teplotu si můžete nastavit úplně přesně po 1 ° od 93 ° C do 220 ° C. Na moderním 3,3-cm LED displeji můžete vidět aktuální teplotu a životnost baterie. Ovládáním si můžete nastavit automatické vypnutí nebo si jej můžete přepnout mezi stupni Celsia a Fahrenheit.

Vychytávky
Nepodceňujte páru, kterou vytvoří toto malé zařízení. Díky plně keramickému chodníku na páru v oválném tvaru a zahřívací části, AirVape X nabízí přirozenou chuť bylinek dle vaší volby. Vynikající chuť a opojné aroma jsou ještě více zdokonalené díky duálnímu filtru vaporizéru AirVape, který ochlazuje a zjemňuje páru více než mnohé konkurenční přenosné vaporizéry. Se svým izolovaným chodníčkem na páru je AirVape X také zárukou toho, že nevdechnete těkavé, nepříjemné sloučeniny. Pro nejlepší a nejjemnější chuť používejte nižší teploty, pro velké a husté oblaky páry inhalujte při teplotě 193 ° C a více.

K dispozici je v černé a oceánově modré barvě.

Funkce
     • Ultra štíhlý, snadno přenosný a diskrétní
     • Velká komora, o 25% větší než AirVape Xs
     • Magnetický náustek s pokročilou strukturou
     • Zahřeje se během 20 sekund díky hybridnímu zahřívání
     • Elegantní vzhled z velmi kvalitních materiálů
     • Plně keramický chodník na páru pro delikátní chuť
     • Rychlé se nabíjející baterie
     • Přesná kontrola teploty až do 220 ° C

Příslušenství (je součástí balení)
     • Vkládací podložka na koncentráty
     • USB napájecí kabel
     • Čisticí nářadí a obal
     • Filtry
 
 
Dokáže vaporizovat: Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce: Apollo
Velikost: (délka x šířka x výška) 4,7 x 1,22 x 10,4 cm
Hmotnost vaporizéru: 91 g
Styl: Černá nebo oceánská modrá
Zdroj napájení: Baterie
Zahřívací prvek: Keramická komora (vedení a konvekce)
Způsob přesouvání páry: Přímé
Země výroby: Navrženo v Benátkách, CA, USA. Vyrobeno v Číně
Záruka: 2 roky od MagicVaporizers, doživotní od AirVape.
 
 
 
 
V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.
Bezpečnostní pokyny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: