Flowermate Aura vaporizér

Neohodnoceno

Flowermate od Smiss přináší kvalitní produkty za příznivé ceny. Jejich nejnovějším přírůstkem na trhu je Flowermate Aura, přenosný vaporizér s nenápadným designem a vynikající výparnou schopností. Aura spojuje cenovou dostupnost s funkčností v univerzálním vaporizéru, který váží pouhých 104 gramů. Nově vyvinutá keramická zahřívací komora je navržena tak, aby produkovala výpary s bohatou vůní a současně zajistila dlouhou výdrž díky své energetické úspornosti.

2 090 Kč 1 727,27 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 307
Flowermate Aura vaporizér
Neohodnoceno
aura
Novinka
Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
Ke každé objednávce nad 1500 Kč
Kalendář
Expedujeme do 24 h
k Vám domů nebo na výdejní místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Garance kvality
Garance nejvyšší kvality
Chceme aby naše produkty pomáhaly

Detailní popis produktu

Díky nové baterii v Flowermate Aura můžete vapovat až 2 hodiny, a protože se rozehřívá za méně než minutu, získáte maximální výkon vapování. I přesto, že jsou takovéto malé vaporizéry obvykle určeny pouze pro sušené byliny nebo oleje, Aura vám umožní vaporizaci všeho: bylin, koncentrátů a olejů. Digitální displej zajišťuje přesné nastavení teploty podle vašich preferencí od 40°C do 230°C.

Vylepšená zahřívací komora
Nová zahřívací komora u Flowermate Aura má za cíl maximalizovat požitek z aroma, zajistit větší průtok vzduchu a kvalitnější výpary. Díky keramické nádobě, která je položena níže než u předchozích verzí a díky sedmi výkonným zahřívacím větráčkům, budou vaše rostliny odpařovány důkladně a rovnoměrně. Vzhedem k tomu, že otvor pro přístup vzduchu je umístěn nad elektronikou a vzduch je k vám veden odděleně, máte jistotu, že se vám pokaždé dostanou silné a chutné obláčky výparů. Zahřívací komora používá vodivý design, což znamená, že jakékoliv spalování vašich rostlin je zcela vyloučeno.

Zapínání
Ovládání Aury je velmi snadné, po vložení vašich rostlin jednoduše stiskněte zapínací tlačítko 5x rychle za sebou, a u digitálního displeje nastavte vámi upřednostněnou teplotu pomocí tlačítek + a - . Můžete si vybrat jakoukoliv teplotu mezi  40°C a 230°C se stupňovým škálováním. Zahřívání zapnete tak, že stisknete zapínací tlačítko po dobu 2 vteřin. Vyčkejte zhruba jednu minutu, dokud se na displeji neobjeví symbol páry. Poté je vaporizér připraven k provozu!

Vysoká přenosnost
Nejenže je Flowermate Aura výborným tvůrcem silných a kvalitních výparů, ale je též zkonstruován tak, aby poskytoval pohodlí a diskrétnost. Jeho kompaktní konstrukcí s velikostí pouhých 15 cm se stává perfektním společníkem na cesty. Nechtěnému zapnutí Aury na cestách je zamezeno tím, že zapínací mechanismus vyžaduje opětovné stisknutí zapínacího tlačítka 5x rychle za sebou.

Prodloužená životnost baterií
Aura disponuje baterií 2600 mAh Samsung/LG, umožňující až 2 hodiny nepřerušeného provozu – něco nevídaného u vaporizérů této velikosti a této cenové kategorie. Dobíjení je též velmi snadné, jednoduše jej připojte k jakémukoliv USB zařízení.

Multi-funkčnost
Flowermate Aura má vyměnitelné zásobníky, což znamená, že můžete odpařovat jak sušené byliny, tak koncentráty ve formě vosků a tekutin. Zahrnuty jsou dva různé typy zásobníků, zásobník na sušené byliny a zásobník na tekutiny/vosky.
    Zásobník na sušené byliny je praktický na odpařování suchých rostlin na cestách, i když za normálních okolností není třeba používat zásobník na suchý materiál.
    Zásobník na tekutiny/vosky by měl být použit vždy při použití koncentrátů, jako např. vosků nebo olejů. Umístěte váš koncentrát do tamponu zásobníku z přírodní bavlny a poté vložte zásobník do vaporizéru.

Vlastnosti
     • 100% čisté výpary; Spalování je vyloučeno
     • Vodivé zahřívání; čisté aroma
     • 7 trysek, které zajišťují výkonnost extrakce
     • 2 hodiny nepřetržitého provozu
     • Kompaktní design; velikost méně než 15 cm
     • Rozehřeje se do jedné minuty
     • Digitální displej s teplotním rozmezím 40°C - 230°C
     • Vylepšená keramická komora
     • 5-ti minutové vypínání
 
Doplňky (Zahrnuty)
     • Aura náustek
     • Tampon na tekutiny/vosk (vyroben z přírodní bavlny)
     • Zásobník na byliny z nerezavějící oceli
     • 5x nerezové sítko
     • Plnící pomůcky a dabber
     • Čistící kartáček
     • USB nabíjecí kabel


Další informace:
Dokáže vaporizovat:                   Sušina, Oleje, Vosky
Výrobce:                                     Smiss
Velikost (délka x šířka x výška): 2,8 x 2,8 x 14,7 cm
Hmotnost vaporizéru:                  103 g
Barva:                                         Černý
Zdroj napájení:                            Baterie
Zahřívací prvek:                          Keramická zahřívací komora (Kondukce)
Způsob přesouvání páry:             Přímé
Země výroby:                              Čína
 
V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.
 
Upozornění pro kupující:
Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: